O integraci

Modul duplikuje funkcionalitu Internetové obchody z IS Pohoda, má ale výhodu v možnosti nastavení automatické datové synchronizace. Jednou z hlavních výhod této automatizace jsou periodické aktualizace stavu objednávek, které je možné provádět až každých 5 minut. Jednotlivé agendy je možné synchronizovat odděleně.

Nastavitelnost

Modul umožňuje nastavit jak vlastní podmínky určující která data budou přenášena, tak vlastní mapování polí určující kam budou přenášena. Díky tomu dokážeme modul maximálně přizpůsobit vaší workflow.

Sledujte své integrace

Connectify Vám bude posílat notifikační emaily o nepovedených přenosech ve Vašich integracích. Detalní informace o chybách si následně můžete zobrazit v logách, které najdete v naší klientské sekci.

Ceník

Integraci je možné po dobu jednoho týdne vyzkoušet zdarma a zaplatit nasazovací poplatek pouze v případě, že se rozhodnete integraci nadále využívat. Poplatky za rozšířená nastavení se platí bez ohledu na to, zda je integrace v trial verzi, či ne.

  • Nasazení (Zahrnuje 1,5h konzultací, základní nastavení integrace, instalaci klienta Connectify a nastavení MServeru + záloh Pohody) - 3000 Kč / 120 €
  • Provoz instance - 450 Kč / 18 € za měsíc
  • Rozšířená nastavení (např. nastavení vlastních filtrů, xslt šablon atd.) - 1500 Kč / 60 € za hodinu

Napište nám