Integrace Pohody a Fakturoidu

Integrace Pohody a Fakturoidu

Funkce

Integrace Pohody a Fakturoidu je jedním z integračních modulů nabízených v platformě Connectify. Úkolem modulu je přenášet data mezi Fakturoidem a informačním systémem Pohoda od společnosti Stormware. Detailní popis funkcionality naleznete zde.

Nastavitelnost

Modul umožňuje nastavit jak vlastní podmínky určující která data budou přenášena, tak vlastní mapování polí určující kam budou přenášena. Díky tomu dokážeme modul maximálně přizpůsobit vaší workflow.

Sledujte své integrace

Connectify Vám bude posílat notifikační emaily o nepovedených přenosech ve Vašich integracích. Detalní informace o chybách si následně můžete zobrazit v logách, které najdete v naší klientské sekci.

Cena integrace

Integraci je možné po dobu jednoho týdne vyzkoušet zdarma a zaplatit nasazovací poplatek pouze v případě, že se rozhodnete integraci nadále využívat. Poplatky za rozšířená nastavení se platí bez ohledu na to, zda je integrace v trial verzi, či ne.

  • Nasazení (Zahrnuje 1,5h konzultací, základní nastavení integrace, instalaci klienta Connectify a nastavení MServeru + záloh Pohody) - 2000 Kč / 80 €
  • Provoz instance - 490 Kč / 20 € za měsíc
  • Rozšířená nastavení (např. nastavení vlastních filtrů, rozšířených mapování polí atd.) - 1000 Kč / 40 € za hodinu

Napište nám